„Atsisveikink su organizacijos chaosu su „NiiMbot D110“ belaidžiu etikečių gamintoju – sutvarkykite savo erdvę akimirksniu!

NiiMbot D110 belaidis etikečių gamintojas – nešiojamas spausdintuvas su juostele ir šablonais, skirtas telefonui, namams ir biurui

Atsisveikinkite su organizacijos chaosu su „NiiMbot D110“ belaidžiu etikečių gamintoju

Ar paskęstate netvarkingo chaoso jūroje? Su NiiMbot D110 Wireless Label Maker organizuoti dar niekada nebuvo taip paprasta. Šis kompaktiškas, nešiojamasis etikečių spausdintuvas yra būtinas įrankis jūsų telefonui, namuose ir biure, kad viskas būtų tvarkinga ir netvarkinga.

Savybės ir privalumai

  • 🔋 Patogus veikimas maitinamas baterijomis ir USB kabeliu
  • ⌛️ Greitas įkrovimas su automatiniu išsijungimu, kad akumuliatorius veiktų ilgiau
  • 🖥 Kompiuterio sujungimo parinktys per Bluetooth technologiją, Wi-Fi arba USB kabelį
  • 📱 Spausdinkite belaidžiu būdu iš beveik bet kokio išmaniojo įrenginio ar kompiuterio
  • ⌨️ Platus funkcinių klavišų asortimentas, leidžiantis sukurti bet kokio dydžio profesionalias etiketes
  • ✂️ Didelis 7 pėdų ilgio juosta, skirta lengvai spausdinti ilgas etiketes
  • 🗂 Atsisiunčiami šablonai įvairiems etikečių spausdinimo projektams
Atsisveikinkite su netvarka ir chaosu su „NiiMbot D110 Wireless Label Maker“. Šis universalus ir galingas etikečių gamintojas puikiai tinka jūsų biuro, namų ir mobiliojo gyvenimo palengvinimui. Nesvarbu, ar norite pažymėti failų stalčių, tvarkyti šaldytuvą ar nešiojamąjį įkroviklį, „NiiMbot D110“ turi funkcijas, kurių reikia norint lengvai sukurti profesionaliai atrodančias etiketes. „NiiMbot D110 Wireless Label Maker“ maitinamas iš baterijos arba USB kabelio, kad būtų lengva ir patogu spausdinti. Be to, naudodami greitą įkrovimą ir automatinį išsijungimą galite sutaupyti energijos ir pailginti akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Be to, naudodami „Bluetooth“ technologiją, „Wi-Fi“ ar USB kabelį galite belaidžiu būdu spausdinti iš beveik bet kurio išmaniojo įrenginio ar kompiuterio. Be to, „NiiMbot D110“ turi platų funkcinių klavišų asortimentą, kad būtų galima sukurti tikslaus dydžio profesionalias etiketes. Be to, dėl didelio ilgio 7 pėdų juostos galite lengvai spausdinti ilgas etiketes. O kai reikia atspausdinti tobulą etiketę, NiiMbot D110 siūlo atsisiunčiamus šablonus įvairiems etikečių spausdinimo projektams. NiiMbot D110 Wireless Label Maker yra būtinas įrankis bet kokiam organizacijos projektui. Tvarkykite savo erdvę naudodami profesionalias etiketes, kurias greitai ir be pastangų pagamino NiiMbot D110.

Spustelėkite čia norėdami peržiūrėti prekę

Susiję straipsniai

Custom HTML