„Atsisveikink su kiaušinių laikymo galvos skausmais su šiuo automatiniu sukiojančiu kiaušinių laikikliu!

Automatinis riedėjimo kiaušinių laikiklis | Laikykite kiaušinius šaldytuve | Virtuvės kiaušinių dozatorius | Šaldytuvo tvarkyklė

Atsisveikinkite su kiaušinių laikymo galvos skausmais su šiuo automatiniu susukamu kiaušinių laikikliu!

Ar jums sunku laikyti kiaušinius šaldytuve? Pristatome novatorišką sprendimą – automatinį riedėjimo kiaušinių laikiklį. Ši programėlė yra puikus būdas sukaupti kiaušinių atsargas ir laikyti juos tvarkingus bei tvarkingus šaldytuve.

Automatinio ridenimo kiaušinių laikiklio privalumai:

  • Pašalina perpildymą su 12 kiaušinių talpa
  • Uždaromas dangtelis saugo kiaušinius saugiai ir saugiai
  • Turi stumdomą dėklą, kad būtų lengva pasiekti
  • Palengvina kiaušinių transportavimą iš šaldytuvo į keptuvę
  • Sukurta krauti – idealiai tinka šaldytuvo organizavimui ✨

Tvirtos medžiagos ir patvarus dizainas

Ši kiaušinių laikiklio lentyna pagaminta iš tvirto plastiko, kuris gali atlaikyti kiaušinių svorį nesutrūkinėdamas ir nesulaužydamas. Jis skirtas ilgalaikiam naudojimui ir turi tvirtą dangtį, kuris tvirtai užsidaro, kad būtų galima saugiai laikyti. Be to, lenkto krašto dizainas suteikia papildomą apsaugą, kad kiaušiniai nesutrūktų ir neišsilietų.

Kiaušiniai po ranka

Automatiškai besisukantis kiaušinių laikiklis leidžia lengvai pasiekti kiaušinius gaminant maistą. Tiesiog pastumkite dėklą į šoną, kad iš lentynos pasiektumėte kiaušinius. Šis kiaušinių dozatorius taip pat leidžia lengvai transportuoti kiaušinius iš šaldytuvo į keptuvę.

Maksimaliai padidinkite šaldytuvo erdvę

Dėl sukraunamo dizaino automatinio ridenimo kiaušinių laikiklio stovas puikiai tinka atlaisvinti vietos šaldytuve. Padėkite vieną ant kito, kad maksimaliai padidintumėte laikymo vietą ir išlaikytumėte tvarkingus kiaušinius.

Išbandykite automatinį riedėjimo kiaušinių laikiklį jau šiandien! 🥚

Atsisveikinkite su kiaušinių laikymo galvos skausmais su šiuo automatiniu susukamu kiaušinių laikikliu! Tai puikus būdas laikyti kiaušinius šaldytuve be perpildymo ar netvarkos. Pasiimkite savo šiandien ir paverskite kiaušinių laikymą tiesiog vėjeliu!

Spustelėkite čia norėdami peržiūrėti prekę

Susiję straipsniai

Custom HTML